| Parameter | Specification |
| Housing Material | Iron Housing: SIZE80FD-110FD |
| Rated Power | 3.06kW ~ 16.0kW |
| Rated Voltage | 380V |
| Rated Speed | 50Hz: 750~1000rpm |
| Duty Type | S1 |
| Insulation Class | Class F |
| Protection Grade | IP66 |
| Cooling Method | IC410 |
Авторские права @Shenzhen lmpower Technology Co. Ltd.