| Tétel | Specifikáció |
| Keretméret | IEC80 ~ 350 |
| Névleges teljesítmény | 0,18 kW ~ 375 kW |
| Névleges feszültség | 380V at 50Hz |
| Pólusok száma | 2P, 4P, 6P, 8P |
| Hatékonysági osztály | IE3, IE4, IE5 |
| Működési típus | S1 folyamatos üzemmód |
| Rögzítési típus | B3, B5, B35, V1 |
| Szigetelési osztály | F osztály (B hőmérséklet-emelkedés, ΔT 80K) |
| Védettségi osztály | IP65 |
| Hűtési módszer | IC411 önhűtő rendszer |
| Korrózióellenes osztály | C3 |
| Robbanásbiztososztály | Ex tb III C T130℃ Db |
| Robbanásbiztonsági tanúsítvány | CQST |
| Alkalmazási helyek | Zone 21 & Zone 22 dust‑explosive hazardous areas |
Copyright @Zhejiang Haizhanni Electronic Circuit Co. , Ltd.