| Item | Specification |
| Housing Material | Aluminum: MICRO-SIZE50; Iron: SIZE60-SIZE130 |
| Rated Power | 0.03kW ~ 30kW |
| Rated Voltage | 220/380V; 380/660V |
| Rated Speed | 50Hz: 750~3000rpm, 60Hz: 900~3600rpm |
| Duty Type | S1 |
| Insulation Class | Class F |
| Protection Class | IP66 |
| Cooling Method | IC410 |
Direitos autorais @Shenzhen lmpower Technology Co. Ltd.