| Tétel | Specifikáció |
| Keretméret | Aluminum Frame: IEC63 ~ 160Cast Iron Frame: IEC80 ~ 355 |
| Névleges teljesítmény | 0.12kW ~ 375kW |
| Névleges feszültség | 380V at 50Hz |
| Pólusok száma | 2P, 4P, 6P, 8P |
| Hatékonysági osztály | IE3, IE4, IE5 |
| Működési típus | S1 folyamatos üzemmód |
| Rögzítési típus | B3, B5, B35, B14, V1 |
| Szigetelési osztály | F osztály (B hőmérséklet-emelkedés, ΔT 80K) |
| Védettségi osztály | IP55 |
| Hűtési módszer | IC411 önhűtő rendszer |
| Ambient Condition | Ambient Temperature: ≤40°C, Altitude: ≤1000m |
Copyright @Zhejiang Haizhanni Electronic Circuit Co. , Ltd.