| Item | Specification |
| Frame Size | Aluminum Frame: IEC63 ~ 160Cast Iron Frame: IEC80 ~ 355 |
| Rated Power | 0.12kW ~ 375kW |
| Rated Voltage | 380V at 50Hz |
| Number of Poles | 2P, 4P, 6P, 8P |
| Efficiency Class | IE3, IE4, IE5 |
| Duty Type | S1 Continuous Duty |
| Mounting Type | B3, B5, B35, B14, V1 |
| Insulation Class | Class F (B temperature rise, ΔT 80K) |
| Protection Class | IP55 |
| Cooling Method | IC411 Self‑cooling System |
| Ambient Condition | Ambient Temperature: ≤40°C, Altitude: ≤1000m |
جميع الحقوق محفوظة @Shiny-Control Technology Develop (beijing) Co., Ltd.