| Item | Specification |
| Housing Material | Iron: SIZE75D-SIZE90D |
| Rated Power | 1.0kW ~ 7.5kW |
| Rated Voltage | 380/660V |
| Rated Speed | 50Hz: 750~3000rpm |
| Duty Type | S1 |
| Insulation Class | Class F |
| Protection Class | IP65 |
| Cooling Method | IC410 |
Telif hakkı @Zhejiang Haizhanni Electronic Circuit Co. , Ltd.