| Tétel | Specifikáció |
| Keretméret | Cast Iron Frame: IEC400 ~ 500 |
| Névleges teljesítmény | 200kW ~ 1400kW |
| Névleges feszültség | 380V / 660V at 50Hz |
| Pólusok száma | 2P ~ 10P |
| Hatékonysági osztály | IE3, IE4 |
| Működési típus | S1 folyamatos üzemmód |
| Rögzítési típus | B3, V1 |
| Szigetelési osztály | F osztály (B hőmérséklet-emelkedés, ΔT 80K) |
| Védettségi osztály | IP55 |
| Hűtési módszer | IC411 önhűtő rendszer |
| Ambient Condition | Ambient Temperature: ≤40°C, Altitude: ≤1000m |
Copyright @Zhejiang Haizhanni Electronic Circuit Co. , Ltd.