| Tétel | Specifikáció |
| Keretméret | H80~H350 |
| Névleges teljesítmény | 0,18 kW ~ 375 kW |
| Névleges feszültség | 400 V 50 Hz-en |
| Pólusok száma | 2P, 4P, 6P, 8P |
| Hatékonysági osztály | IE3 |
| Működési típus | S1 folyamatos üzemmód |
| Rögzítési típus | B3, B5, B35, B14, V1 |
| Szigetelési osztály | F osztály (B hőmérséklet-emelkedés, ΔT 80K) |
| Védettségi osztály | IP55 |
| Hűtési módszer | IC411 önhűtő rendszer |
| Korrózióellenes osztály | C3 |
| Robbanásbiztososztály | Ex d I Mb, Ex d II B T4 Gb, Ex d II C T4 Gb |
| Robbanásbiztonsági tanúsítvány | CQST, IEC Ex, ATEX |
| Alkalmazási helyek | Explozív gázközeg, explozív porközeg |
Copyright @Zhejiang Haizhanni Electronic Circuit Co. , Ltd.