| Parâmetro | Especificação |
| Método de Resfriamento | IC81W |
| Power Range | 30000–150000 kW (40200–201000 Hp) |
| Speed Range | 1500–3600 rpm |
| Voltage Range | 6000–15750 V |
| Classe de Proteção | IP21 to IP56 |
| Rotor Material | Alloy Forged Steel |
| Tipo de Montagem | IMB3 |
| Bearing Selection | End-cap Bearings, Pedestal Bearings |
| Applicable Standards | GB, IEC |
| Application Loads | Matched for Large Compressors and Expanders |
Direitos autorais @Shenzhen lmpower Technology Co. Ltd.